אודות

אלף ביט עברה לאחרונה שינוי בעקבות צימצום הזמן המוקדש לאתר, במטרה לשמור על פוקוס ותוכן עדכני ואיכותי יותר. האתר מתרכז במספר מצומצם של עמודים לפי העניין בקרב הציבור. תהנו, וכרגיל החומר מוגש בחינם. ליצור קשר עם מנהל האתר, אנא שילחו מייל לכתובת master שטרודל כתובת האתר.

אודות אלף ביט

אלף ביט היא פלטפורמה למומחיות בתחום המתפרץ של ביטקוין וכלכלה טכנולוגית. האתר כולו מוגש באופן חינמי ונגיש לקהילה, לציבור, ולכל המתעניינים.

אלף ביט היא גם החברה הוירטואלית, שהונפקה על גבי הטכנולוגיות של ביטקוין והכלכלה החדשה, שמטרתה להוכיח שטכנולוגיות מבוזרות כמו ביטקוין והאינטרנט הם כאן לשנות את העולם.

גילוי נאות!

מטרת אלף ביט לספק מידע אמין ואמיתי ככל האפשר, עם עדיפות ראשונה לבסס שם טוב ומותג אמין בקהילה. אין באינטרס של אלף ביט לשקר, לסלף, או לדחוף את הקוראים להשקעה מסויימת בשביל רווח זמני כאשר האמינות ומהימנות של אלף ביט על כף המאזניים.

עם זאת, אלף ביט מאמינה באחריות פיננסית אישית. אחד השיעורים החשובים ביותר שביטקוין מלמד הוא ההבנה שהדבר הבטוח ביותר שאפשר לעשות עם הכסף שלך זה לדאוג לו בעצמך. על הקורא לקחת אחריות מלאה על החלטות פיננסיות שמקבל, בין אם על בסיס מידע או דעה מאלף ביט ובין אם על בסיס החלטה מחושבת או מורגשת.


תודות וקרדיט

דוד גריינימן על עיצוב וייעוץ יצירתי, ומכבד ביטקוין.
Tux.co.il על ההוסטינג הנפלא. שירות נאמן וסבלני, ומכבדים ביטקוין.
אור ויינברגר על כתיבה והתקנה של BitQuote Ticker, ומכבד ביטקוין.
Namecheap.com בשביל הדומיין, ומכבדים ביטקוין.
עבור אייקונים חינמיים: icons-land, visualfarm

Comments are closed